אודות

חברת I.M.D LIGHTING נוסדה בשנת 2004 על ידי אילן ומלי בנעזרי. החברה המשפחתית, המונה כ- 8 עובדים, הפכה תוך זמן קצר למצליחה בתחומה, ומכל רחבי הארץ מגיעים לקוחות המחפשים אחר גופי תאורה ייחודיים ואיכותיים. האווירה בחנות היא חמה ומשפחתית, ולבעלי המקום, אשר צברו ניסיון רב בתחום, של למעלה מ- 16 שנים, עצות מועילות רבות לקהל הלקוחות.

חברתנו מייבאת ומשווקת מגוון רחב של מוצרי תאורה המיועדים לתאורת פנים ולתאורת חוץ, לבית, למשרד ולחנויות מסחר. אנו מתמחים גם בהתקנת ממירים לתאורת חירום בגופי תאורה לפי דרישת הלקוח וניתן למצוא אצלנו פתרונות תאורה רבים ומגוונים וכן ותמיכה טכנית מצוות מקצועי ומיומן. אנו משווקים באופן בלעדי את הנטלים והשנאים של חברת LAYRTON הספרדית. כל המוצרים שלנו עומדים בדרישות התקן הישראלי והאירופאי.

אנו מאמינים במתן שירות אדיב, אמין, מקצועי ומהיר לקהל לקוחותינו. יש לנו ניסיון רב בתחום ואנחנו יכולים למצוא פיתרון לכל בקשה של כל לקוח. התמיכה והעזרה המקצועית שהלקוחות שלנו מקבלים מהווים בהחלט יתרון, אך החשוב מכל הוא המוצרים האיכותיים שאנו משווקים, אשר נמצאים בקדמת הטכנולוגיה. בין מוצרי וגופי התאורה שניתן לרכוש בחנות, ניתן למנות את הבאים -פסי תאורה  ותעלות לנורות T5, שלטי יציאה בטכנולוגיית לד, תאורת חוץ וגינה, פסי הארה לשבילים, גופי תאורה תלויים,פסי צבירה, שקועים לתקרה במגוון סוגים, תאורת גבס, פרופילים בהתאמה אישית, תאורה נסתרת, נורות, חבלי אור ונורות, גופי תאורת חירום והכוונה, גופי תאורה בעבודת יד, וזוהי רשימה חלקית בלבד.

אולם התצוגה של החברה הוא מרשים והביקור בו הוא חוויה של ממש. ניתן למצוא מוצרים ממגוון מדינות, כגון אירופה וסין, וכן תוצרת מקומית כחול לבן. אנשי המקצוע של החברה מלווים את הלקוחות גם לאחר הרכישה, ומספקים, תוך שיתוף פעולה עם בעלי מקצוע איכותיים, שירות מקיף בתחומי התכנון, העיצוב והביצוע.

נשמח לראותכם,
אילן בנעזרי-מנכ"ל
וצוות איי.אמ.די.