טיפים לשימוש נכון בתאורת לד

השימוש בתאורת לד הולך ונעשה נפוץ יותר ויותר ואנחנו ב-IMD סבורים כי שילוב תאורת לד מעוצבת במערך התאורה של הבית היא בחירה נכונה בעלת יתרונות רבים.

תאורת לד תלויה מודרנית

תאורת לד - ידידותית לסביבה ולצרכן

תאורת לד נחשבת חסכונית בצריכת אנרגיה ולכן נתפסת כחיובית גם מבחינה כלכלית וגם מבחינה אקולוגית. בנוסף לנורות לד מניפה רחבה של גוונים וצבעים התורמים משמעותית להוספת עניין וייחוד לעיצוב הבית. אורך החיים של נורות לד אשר נחשב ארוך במיוחד. לצורך השוואה, אורך חיי נורת ליבון רגילה הוא כ-1,000 שעות הארה בעוד שאורך חיי נורת הלד נע בין 15,000 ל-50,000 שעות הארה בממוצע! גם אמינותן של נורות הלד עומדת במבחן המציאות: אין שום צורך באביזרים נלווים, פעולתן של נורות הלד רציפה ואינה מרצדת מפני שהלד עובד על זרם ישר ולא חלופי. כמו כן, פליטת החום של נורות אלו זניחה וכמעט אינה מורגשת לעומת אמצעי תאורה אחרים ובשילוב פעולה על מתח נמוך יוצא שמדובר בנורה בטיחותית ביותר.

שימוש נכון בתאורת לד
בבחינת מאפייני מתקן תאורת לד עלינו להתייחס לנתונים של המכלול - החל ממבנה גוף התאורה, דרך נורת הלד בתוך גוף התאורה, ועד לפרטים טכניים של עדשות ואלקטרוניקה. היעילות של גוף התאורה בו מותקנת נורת לד משפיעה רבות על תפקוד הנורה על כן חשוב לקחת בחשבון היבטים של טמפרטורה, מסנני צבע, עדשות למיניהן וכן הלאה. בהתאם לכך, גוף התאורה נבנה כחלק אחד עם נורת הלד שבתוכו.

תאורת LED תלויה מהתקרה - יפהפיה וחסכונית

תחזוקה וניקיון
נורת הלד לא דורשת תחזוקה מיוחדת ומשך חייה הארוך הופך אותה להשקעה משתלמת במיוחד. על מנת לשמור על גופי תאורת הלד לאורך זמן יש להקפיד על ניקוי באמצעות חומרי ניקוי המיועדים לכך ולא באמצעות גירוד העלול לפגוע בפני השטח. השתמשו במטליות רכות והימנעו מסקוטשברייט. מומלץ במיוחד להשתמש בחומרי ניקוי עדינים המומסים במים.

פונקציונאליות
יתרונותיה של תאורת לד עולה על אלו של מקורות האור הקונבנציונליים בפרמטרים של יעילות אורית, אקולוגיות וכדאיות כלכלית. לכן על אף היותה טכנולוגיה חדישה יחסית, תאורת לד הולכת ומבססת את מעמדה בעולם התאורה משום שהינה ורסטילית ומתאימה כמעט לכל צורך - החל מתאורה נקודתית וספוטים ועד הארת חללים רחבים של פנים וחוץ. אנו ב-IMD ממליצים להשתמש בתאורת לד בחוכמה וביעילות. יש להקפיד שספק נורות הלד שלכם יהיה מקצועי ובעל ניסיון ויספק לכם תאורת לד תקינה שתהווה השקעה משתלמת עבורכם, עם משך חיים ארוך ותפוקת אור מקסימלית.

 

זקוקים ליעוץ בבחירת תאורה? התקשרו אלינו: 08-9211151

או צרו אתנו קשר באמצעות הטופס באתר ונשמח לעזור.
<